Odpowiedz

macOS Safari, błąd przy zakupie funduszy

[ Edytowane ]

 

Problem jaki napotykam, występuje w momencie, gdy chciałbym dokonać wyboru pakietu funduszy inwestycyjnych. W momencie gdy klikam w przycisk WYBIERZ pojawiają się jednie dane analityczne funduszu, wraz ze szczegółami. Nie ma możliwości przejścia do kolejnego kroku. 

 

System macOS H.S. 10.13.3 (17D47)

Przeglądarka Safari Wersja 11.0.3 (13604.5.6)

 

P.S. Ta dziura wisi już jakieś 3 miesiące, ale mam litość Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (5 995 wyświetleń)

Re: macOS Safari, błąd przy zakupie funduszy

Dziękuję za  Twoje zgłoszenie. Przekazałem je naszym specjalistom. Przeanalizujemy to. 

 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
145
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 940 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce. 

13-01-2026
Niedziałające skróty klawiszowe w polu kwota przy wykonywaniu przelewu

Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr

...

13-01-2026
Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz

...

13-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy