Odpowiedz

logowanie pełnomocnika konta

Dzień dobry Emotikon: Szczęśliwy

 

Kilka lat temu w związku z kredytem hipotecznym moja żona założyła konto w ING, do którego zostałem pełnomocnikiem. Przeglądam dokumenty z tamtych czasów i nigdzie nie widnieje przy moich danych Identyfikator Użytkownika. Jedynie Numer Kartoteki Klienta.

Czy to możliwe, że odpowiednich danych do bankowości elektronicznej nie otrzymałem? 

Odpowiedz
0 Lajków
izar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
18-08-2021
Wiadomość 1 z 3 (4 598 wyświetleń)

Re: logowanie pełnomocnika konta

Jest możliwe, że otrzymałeś pełnomocnictwo do konta, ale nie masz założonej bankowości internetowej. Gdybyś już miał taką usługę w takcie ustanawiania pełnomocnictwa, to konto Twoje żony automatycznie podpięlibyśmy do Twojej bankowości internetowej. Możemy sprawdzić dla Ciebie podczas rozmowy 32 357 00 69 czy masz założoną bankowość, ale nie będziemy tam mogli sprawdzić Twojego loginu (o ile masz przypisany już taki login). Najlepiej będzie, jeżeli odwiedzisz dowolny oddział naszego banku z ważnym dokumentem tożsamości. Jeżeli nie masz założonej bankowości internetowej, to wyrobimy ją dla Ciebie w oddziale za darmo. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 530 wyświetleń)

Re: logowanie pełnomocnika konta

Zadzwoniłem pod wskazany numer.

Okazuje się, że mój przypadek to: 

  • otrzymałeś pełnomocnictwo do konta, ale nie masz założonej bankowości internetowej

A więc wszystko jasne Emotikon: Szczęśliwy

Dzięki za pomoc!

Odpowiedz
0 Lajków
izar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
18-08-2021
Wiadomość 3 z 3 (4 525 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy