02-05-2022 09:29
Witam. czy jest szansa aby ujednolicic kody MS, raz w SMSie jest kod poprzedzony dwukropkiem i spacją a raz tylko dwukrokiem bez odstępu między nim do kodu, utrudnia to pracę wielu uzytkowników MAC korzystających z uzupelniania automatycznego kodów.
03-05-2022 06:20
Zapisaliśmy Twoją sugestię.
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026