Odpowiedz

Zastrzeżenie naklejki a nowa naklejka

Witam zastrzegłem dziś naklejkę gdyż mi Zaginęła chcąc wyrobić nowa nie mam takiej opcji wyboru czy naklejkę można mieć tylko jedna? Po zastrzeżeniu pokazało mi że mogę zamówić nowa naklejkę a w dziale kart takiej nie ma.
Odpowiedz
0 Lajków
Rafdol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 820 wyświetleń)

Re: Zastrzeżenie naklejki a nowa naklejka

Niestety, kartę Zbliżak VISA wycofaliśmy z naszej oferty 29 listopada 2019 r. Nie będziesz mógł zamówić tej karty ponownie. Zachęcam Cię do zamówienia standardowej karty VISA Zbliżeniowej, którą wydajemy do kont w PLN. Oferujemy również inne metody płatności telefonem jak Apple Pay, Google Pay, Mastercard w telefonie czy BLIK Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 760 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My od 4.03 byliśmy w analizie. Wszystkie dokumenty były ok i zgodnie z harmonogramem 27.03 dostaliśmy wstępną decyzję. Zgłosiliśmy operat przez bank i podpisaliśmy umowę deweloperską. Operat był dość ...

21-04-2024
Re: Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Proszę wejść w zakładkę "Moje dane"-> Dane osobiste. A tam obok oświadczenia CRS i FATCA wybrać "Zmień" i zapisać zmiany. Po zapisaniu danych proszę spróbować założyć ponownie cel oszczędnościowy.

21-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Nie rozumiesz. Skoro na etapie logowania udowodniono, że ty to ty, to po co chcesz jeszcze dodatkowo autoryzować przelew? Ja nie korzystam z U2F, więc nie ma pewności czy ktoś nie obszedł zabezpieczeń

...

21-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy