Bankowość internetowa

Odpowiedz

Szybki przelew na fundusze w NN oraz usprawnienie przelewów Blik w Moje ING

Dzień dobry,

 

czy jest szansa, że zostanie wprowadzony szybki przelew z poziomu Moje ING na zakup funduszy inwestycyjnych w NN? Comiesięczne przelewy do NN są nieco uciążliwe, a bądź co bądź jest to chyba jedna grupa kapitałowa i byłoby niezmiernie miłym udogodnieniem umożliwienie czy to w serwisie NN TFI24, czy poprzez Moje ING dokonanie takich szybkich transakcji.

 

Dodatkowo, by nie mnożyć postów - kiedy jest szansa na wprowadzenie do aplikacji Moje ING na Androida przy przelewie Blik na telefon możliwości wyboru kontaktu z książki adresowej, a nie wpisywania ręcznie numeru? Bo w starej aplikacji działało to bez problemu, w aplikacjach konkurencji również śmiga aż miło, a w Moim ING muszę zrzucać apkę bankową na pasek, wejść do książki, skopiować numer do schowka, potem znów wejść do apki i wkleić. Trochę to niewygodne.

Odpowiedz
0 Lajków
xlagoR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
28-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (3 749 wyświetleń)

Re.: Szybki przelew na fundusze w NN oraz usprawnienie przelewów Blik w Moje ING

Druga część poprzedniego mojego wpisu właśnie stała się nieaktualna Emotikon: Mrugający
przed chwilą zaktualizowałem apkę Moje ING do najnowszej wersji i w końcu jest długo wyczekiwany dostęp do książki z kontaktami. Okazało się, że pojawiło się to przedwczoraj, a ja przegapiłem tę aktualizację. Teraz działa świetnie!
Odpowiedz
0 Lajków
xlagoR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
28-11-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 731 wyświetleń)

Re.: Szybki przelew na fundusze w NN oraz usprawnienie przelewów Blik w Moje ING

Dziękuję za przesłaną propozycję Emotikon: Szczęśliwy przesłałam ją do zespołu, który zajmuje się rozwojem naszej bankowości elektronicznej.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 678 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy