Odpowiedz

Profil zaufany

Mam problem z założeniem profilu zaufanego, podczas zakładania strona banku wyświetla komunikat o niewystarczających danych i zaleca ich sprawdzenie.
Oczywiście dane są prawidłowe i nie wiem czy muszę się wybrać do oddziału czy może jest to tymczasowy błąd. Warto nadmienić, że jestem osobą niepełnoletnią, ale wiem, że profil zaufany można założyć przed 18 rokiem życia, a mi zależy na logowaniu za pomocą ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (11 263 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte w przypadku poświadczenia przez nas, aby założyć profil zaufany musisz mieć ukończone 18 lat. W chwili obecnej nie posiadasz dla nas pełnej zdolności do czynności prawnych. Jest to powód odmowy w pośredniczeniu w założeniu tego profilu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 260 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

A tak z ciekawości system przyporządkowuje identyfikator użytkownika ePUAP według jakiegoś schematu czyli na przykład nazwisko czy ciągi liczb?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (11 254 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte przykro mi, ale to już ie jest pytanie do nas, a administracji platformy ePUAP.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 252 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy