11-10-2024 18:22
Każdy posiada lub miał konto w jakimś innym banku. Jak wiadomo, inne konto w innym banku ma również ciekawe opcje i funkcje, których nie ma w ING
Wypisujcie w tym temacie pomysły, które ma w swoim systemie inny bank, który posiadacie i które mógłby ING wdrożyć albo przynajmniej zobaczyć, że konkurencja też istnieje.
Moje pomysły
1. Kantor. Więcej walut przede wszystkim (nie muszą być egzotyki) ale przynajmniej krajów Unii Europejskiej czy w ogóle Europy, gdzie walutą nie jest Euro.
2. Kantor. Wykres przedstawiający kursy walut od razu na ekranie gdzie dokonuje się wymiany walut a nie link do kursów NBP. Od razu człowiek widzi jak się kurs danej waluty zmieniał historycznie
3. Kantor. DUŻO LEPSZE KURSY!!!!
4. Analiza finansów. Nie tylko główne kategorie ale podkategorie.
5. Moje rachunki i faktury QQlips
Do dzieła ING ![]()
Jeśli ktoś z forumowiczów zna jakieś fajne usługi, funkcje, opcje w innych bankach to dopisywać.
Cześć.
Mam kredyt w ING już 6 lat. Po 1. okresie stałych rat zaakceptowałem ofertę na 2. okres. Potem nastąpiła fala obniżek stóp przez NBP i moje stale są dużo za duże względem zmiennych.
Czy wciąż IN
... 11-01-2026W tej sprawie prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Biznesu pod numerem 323570024. Infolinia jest dostępna w dni robocze od 8 do 16.
10-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 4 |