Odpowiedz

Pomysły z innych banków do wzdrożenia w ING

Każdy posiada lub miał konto w jakimś innym banku. Jak wiadomo, inne konto w innym banku ma również ciekawe opcje i funkcje, których nie ma w ING

Wypisujcie w tym temacie pomysły, które ma w swoim systemie inny bank, który posiadacie i które mógłby ING wdrożyć albo przynajmniej zobaczyć, że konkurencja też istnieje.

 

Moje pomysły

1. Kantor. Więcej walut przede wszystkim (nie muszą być egzotyki) ale przynajmniej krajów Unii Europejskiej czy w ogóle Europy, gdzie walutą nie jest Euro.

2. Kantor. Wykres przedstawiający kursy walut od razu na ekranie gdzie dokonuje się wymiany walut a nie link do kursów NBP. Od razu człowiek widzi jak się kurs danej waluty zmieniał historycznie

3. Kantor. DUŻO LEPSZE KURSY!!!!

4. Analiza finansów. Nie tylko główne kategorie ale podkategorie.

5. Moje rachunki i faktury QQlips

 

Do dzieła ING Emotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli ktoś z forumowiczów zna jakieś fajne usługi, funkcje, opcje w innych bankach to dopisywać.

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
317
48
03-02-2016
Wiadomość 1 z 1 (194 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING Bank Hipoteczny

Witam Czy coś zadziało się w tym temacie ? Nie mówię o opcji skrócenia okresu kredytowania przez podniesienie wysokości rat Bo to nie jest jedno i to samo .

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Dzięki Dokładnie tak został przeniesiony .Wydaje mi się ,że nie powinno mieć to wpływu na skrócenie.Znalazlam wczoraj opcje w apce na skrócenie okresu kredytowania ale tylko podnosząc wysokość rat mie...

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

A czy Twój kredyt nie został przeniesiony do ING Banku Hipotecznego? Zobacz: https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/ING-Bank-Hipoteczny/m-p/41221#M10512

16-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy