Odpowiedz

Pomysł: karta kredytowa dla dziecka

W USA niektóre banki (większość?) umożliwia wystawienie karty kredytowej dla swojego dziecka. Taka karta jest gwarantowana i spłacana przez rodzica, który ma wgląd w wydatki i może ustalać limity. Dużym plusem takiego rozwiązania jest natomiast to, że buduje ona zdolność kredytową osoby, na którą jest wystawiona. Taki młody człowiek wchodzi później w dorosłość z wysoką punktacją kredytową. Tego nie zapewniają konta Junior itd. Jeśli się mylę, proszę o informacje Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
minder
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
9
19-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (9 417 wyświetleń)

Re: Pomysł: karta kredytowa dla dziecka

U nas do swojej karty kredytowej możesz zamówić jedną kartę dodatkową, która będzie działać w ramach udostępnionego Ci limitu.

Możesz ją zamówić dla dowolnej osoby, w tym dla dziecka, które ukończyło 13 lat.

Cały czas możesz monitorować wydatki na karcie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (9 359 wyświetleń)

Re.: Pomysł: karta kredytowa dla dziecka

Karta kredytowa dla dziecka nie jest dobrym pomysłem, uczy dziecko, że pieniądze biorą się z znikąd. W ten sposób nie nauczy się zdobywać celów i zarządzać pieniędzmi. Proponuje dać mu zwykłą kartę płatniczą, na którą będzie wpłacał swoje kieszonkowe które dostanie jak zasłuży, wtedy będzie miał szacunek do pieniądza
Odpowiedz
0 Lajków
Adam7419
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
03-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (9 171 wyświetleń)

Re.: Pomysł: karta kredytowa dla dziecka

Nice.
it is signature
Odpowiedz
0 Lajków
testAccount_030
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2022
Wiadomość 4 z 4 (6 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy