Odpowiedz

Pomyłka podczas wykonywa przelewu

Dzień dobry,
Chciałbym się dowiedzieć ,czy jest możliwość wykonania przelewu (na inny rachunek, ale również w ING) w sytuacji, w której nie mam dostępu do nr tel. na który przychodzą sms'y z kodem autoryzacyjnym. Dodam tylko, że przebywam za granicą i nie mam możliwości przyjścia do placówki Banku i zrobienia przelewu w okienku. Tym samym, nie jestem w stanie podać innego nr tel., na który mają przychodzić sms z kodem, bo musze mieć dostęp do tamtego nr telefonu aby zmienić go w ustawieniach na nowy, zgadza się?
Generalnie to chciałbym tylko zrobić przelew zwrotny, ponieważ ktoś wysłał do mnie przez pomyłkę pieniądze. W jaki sposób mogę je zwrócić (te środki) na konto właściciela, będąc tutaj zagranicą.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam/

Odpowiedz
0 Lajków
Marex
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (7 987 wyświetleń)

Re.: Pomyłka podczas wykonywa przelewu

@Marex Zmianę numeru w serwisie bankowości internetowej możesz wykonać tylko w tedy, gdy masz dostęp do poprzeniego numeru telefonu. Jeśli znajdujesz się za granicą, możesz zamówić kopertę z Jednorazowym Kodem Aktywacyjnym.
Dzięki temu będziesz mógł ponownie aktywować swoją usługę bankowości internetowej oraz wprowadzić numer telefonu do otrzymywania kodów autoryzacyjnych.

Kopertę możesz zamówić na swója adres korespondencyjny na drugim kroku wniosku o odblokowanie dosępu (po uprzednim zablokowaniu usługi bankowości internetowej). Do momentu otrzymania koperty nie będziesz miał możliości zalogowania się do bankowości internetowej.
Ze względu na bezpieczeństo, koperta z kodem jest nieaktywna. Po jej otrzymaniu należy się z nami skontaktować - 32 357 00 69, celem aktywacji koperty.  


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (7 913 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wyłączenie widoczności danych osobowych po wykonaniu przelewu

Jeśli traktujecie przelew jako dowód księgowy i powołujecie się na art. 21 to trochę wybiórczo:

e)  podpis wystawcy dowodu oraz osoby, której wydano lub od której przyjęto składniki aktywów;

 

Na przelew

...

19-06-2024
Re.: Zaświadczenie Brutto - Netto do kredytu hipotecznego

W opisanej przez Ciebie sytuacji prosimy o kontakt z naszymi doradcami hipotecznymi. Możesz się w tej sprawie umówić na spotkanie https://www.ing.pl/kontakt - Umów spotkanie ze specjalistą.

19-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

@MiG dziękujemy za Twoją opinię. Przekazałam ją do właściwego działu. 

19-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy