18-10-2019 12:55
Czy informatycy banku ING mogliby doprowadzić do sytuacji, w której sprzedane spółki od razu przestają zaśmiecać widok w grupie papierów "Portfel"?
18-10-2019 15:58
@grzcyg Transakcje giełdowe rozliczane są w terminie T+2. Jeżeli byłeś właścicielem sprzedanych akcji, to pozycja będzie widniała jeszcze przez dwa dni robocze, ale ze stanem 0 sztuk. Jeżeli kupimy akcje dzisiaj, to ich właścicielami będziemy we wtorek (dwa dni robocze później).
Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 4 |