Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

Po sprzedaży akcji niektórych spółek spółki te nadal widnieją w grupie papierów "Portfel"

Czy informatycy banku ING mogliby doprowadzić do sytuacji, w której sprzedane spółki od razu przestają zaśmiecać widok w grupie papierów "Portfel"?

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
7
0
17-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 551 wyświetleń)
Highlighted

Re: Po sprzedaży akcji niektórych spółek spółki te nadal widnieją w grupie papierów "Portfel"

@grzcyg Transakcje giełdowe rozliczane są w terminie T+2. Jeżeli byłeś właścicielem sprzedanych akcji, to pozycja będzie widniała jeszcze przez dwa dni robocze, ale ze stanem 0 sztuk. Jeżeli kupimy akcje dzisiaj, to ich właścicielami będziemy we wtorek (dwa dni robocze później).

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
136
28
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Płatność kartą

Niestety, tutaj nie sprawdzimy szczegółów Emotikon: Smutny Jeżeli złożyłeś już reklamację, proszę poczekaj na odpowiedź. Mam nadzieję, że uda się szybko wyjaśnić tę sprawę. 

20-10-2020
Pełnomocnictwo a cele

Dzień dobry,
Czy pełnomocnik do otwartego konta oszczędnościowego może dodawać do niego cele?

20-10-2020
Re.: Kredyt hipoteczny okres kredytowania, a wcześniejsza spłata i zwrot odsetek

Cześć

Co do rat malejących i tego, że możesz je sobie sam stworzyć to masz rację. Plus dla rat malejących ja widzę taki, że w ich przypadku odsetki spadają liniowo, a od początku spłacasz więcej kapit

...

20-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy