Bankowość internetowa

Odpowiedz

Odblokowane środki z karty mimo otrzymania produktu

[ Edytowane ]

Zapłaciłem za zakupy internetowe kartą, środki zostały zablokowane i po kilku dniach blokada została zdjęta i pieniądze wróciły na moje konto. Myślałem że sklep anulował zamówienie i o sprawie zapomniałem. Jednak paczkę z kupionymi rzeczami otrzymałem. Próbowałem skontaktować się ze sklepem ale bez odpowiedzi (sklep jest zagraniczny) . Czy pieniądze i tak zostaną pobrane raz jeszcze za jakiś czas ? nie wiem czy czekać czy odsyłać im paczkę

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
waxx
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 453 wyświetleń)

Re: Odblokowane środki z karty mimo otrzymania produktu

Czasami transakcję, które realizujesz na swojej karcie, mogą być widoczne jako blokada płatności, a poniżej prawidłowo rozliczone środki. Blokada powinna zostać rozliczona w ciągu 8 dni kalendarzowych, lecz obciążenie Twojej karty mogło już wcześniej pojawić się na Twoim rachunku.

Chciałbym Ci pomóc i wyjaśnić dla Ciebie tę sytuację, lecz bez dostępu do danych w systemie niestety jest to niemożliwe.

Skontaktuj się proszę z nami, po zalogowaniu się do bankowości Moje ING wybierając opcję czat na dole strony bądź zadzwoń na naszą całodobową infolinię pod numerem 32 357 00 69.

Dzięki temu specjalista przyjrzy się Twojej transakcji i pomoże Ci w wyjaśnieniu tej sytuacji.

 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 400 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy