Odpowiedz

Funkcjonalność konta

(Byłem) Jestem klientem mBanku, Sugerując się wiadomościami w Internecie, o tym jaki bank śląski jest nowoczesny (najnowocześniejszy na świecie) jakie to nie ma funkcje, budżetu, planowania wydatków itp. postanowiłem otworzyć w nim konto i co widzę? 

- Brak możliwości dodania własnych kategorii - mBank posiada taką funkcję 

- Brak możliwości nadawania własnych nazw operacjom na rachunku - mBank posiada taką funkcje 

- Beznadziejny system logowania do konta - dowiedziałem się, jak męczące może być logowanie się na swoje konto. 

- Brak możliwości dodania kilku nr kont do jednego odbiorcy 

- Budżet, to jakaś atrapa w której można wpisać jedynie kwotę do wydania 

- Brak analizy wydatków (no chyba że przyjmiemy za analizę to protezę z kategoriami domyślnymi które nikomu nic nie mówią, w sumie mogły by być dwie, wydatki i przychody, mówiły by to samo co wasze kategorie bez zbędnego zamieszkania 

- Brak możliwości zablokowania środków do przyszłej płatności (to już chyba mają banki kogucik) 

 

Są też plusy 

+ Wpłatomaty 

+ Kolor pomarańczowy (lubię) 

 

Jednym słowem, jako klient mBanku jestem strasznie zawiedziony, a wręcz bym powiedział, oszukany. Miał to być nowoczesny bank, a tymczasem jest to bank na miarę 2000 roku (choć chyba w tym roku BZWBK miał bardziej rozbudowaną bankowość) 

Dużo lepszą analizę finansową mają bezpłatne programy do budżetu domowego wydane przez nastolatków dostępne w Internecie. 

 

Nie Polecam, no chyba, ze starszym osobom którym zależy jedynie na sprawdzeniu stanu konta. Ale to w sumie mają w Inteligo, dużo taniej, i łatwiej się tam zalogować. 

 

Nowoczesny bank na sprawiać przyjemność z użytkowania, niestety ING Bank Śląski mnie męczy, nie dając nic w zamian 

 

Adam7419
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
03-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 245 wyświetleń)

Re.: Funkcjonalność konta

[ Edytowane ]

Szkoda, że tak uważasz Emotikon: Smutny
Dziękujemy za Twoje sugestie - przekazaliśmy je do odpowiedniego zespołu. Dziękujemy również za Twoją opinię dotyczącą funkcji z obszaru Zarządzania finansami takich jak Budżet, Analiza wydatków, kategorie transakcji. Zależy nam, aby te narzędzia były przydatne dla większości użytkowników Mojego ING, dlatego są proste w użyciu, działają automatycznie. Dają też możliwość pogłębienia analizy przez dostosowanie jej do swoich potrzeb np. poprzez zmianę pierwszego dnia miesiąca czy zmianę lub podział kategorii dla transakcji. Narzędzia te nie są może tak rozbudowane, jak inne aplikacje/ programy do analizy domowego budżetu, ale nie wymagają od użytkownika zasilania danymi o transakcjach. Dostępne są zarówno w bankowości internetowej, jak i aplikacji mobilnej, kategoryzują i zliczają wydatki zarówno z kont w ING, jak i kont z innych banków (jeśli użytkownik skorzysta wcześniej z funkcji Dodaj konto z innego banku). Na ten moment nie planujemy wprowadzenia nowych kategorii, możliwości utworzenia własnej kategorii czy nadawania nazw transakcjom. Planujemy natomiast prace nad innymi rozwiązaniami w tym obszarze, które będą odpowiedzią na zgłoszoną potrzebę dotyczącą analizowania wydatków według własnego kryterium.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
416
92
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 119 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy