Odpowiedz

Ankiety inwestycyjne

Co się dzieje z ankietami inwestycyjnymi po wykupieniu funduszu, zamknięciu konta maklerskiego? Czy jest jakaś możliwość ich usunięcia ? Rozumiem, że były potrzebne w czasie używania danego instrumentu finansowego, ale po jego zamknięciu, nie są do niczego potrzebne.

Z tego co widzę w Moich Dokumentach są to oświadczenia. Jeśli jest opcja ich usunięcia chętnie skorzystam, im mniej danych w internecie tym lepiej :-)
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 6 (7 347 wyświetleń)

Re.: Ankiety inwestycyjne

O dane się nie bój - w naszym banku są bezpieczne :-).

Po zamknięciu funduszy czy konta maklerskiego ankieta zostaje. Gdybyś chciał ponowie otworzyć konto maklerskie lub kupić fundusze to jeśli ankieta będzie jeszcze aktualna to nie będziemy Cię prosili o jej ponowne wypełnienie.
Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (7 324 wyświetleń)

Re.: Ankiety inwestycyjne

Dobrze czyli nie mam się o co martwić, a jak długo ważne są ankiety ?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 6 (7 320 wyświetleń)

Re.: Ankiety inwestycyjne

Standardowo przyjęliśmy kilka lat, ale w sytuacji zmian prawnych itp. możemy skracać ten okres. Zgodnie z przepisami jesteśmy zobowiązani do posiadania aktualnych informacji i wiedzy, doświadczeniu inwestycyjnym i cech inwestycyjnych klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 6 (7 304 wyświetleń)

Re.: Ankiety inwestycyjne

Czy ankiete mozna wypelnic jeszcze raz? Lub zmienic profil dotyczacy tolerancji ryzyka?

 

Odpowiedz
0 Lajków
filipm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
30-09-2019
Wiadomość 5 z 6 (6 464 wyświetleń)

Re.: Ankiety inwestycyjne

Ankietę możesz wypełniać wiele razy ...

Ścieżka dostępu ( prawy górny róg) :  Moje dane> dokumenty ankiety inwestycyjne  > konto maklerskie > ankieta inwestycyjna > " zmień" 

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 6 z 6 (6 444 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy