17-02-2020 17:50
Dzisiaj za wypłatę 40zł z bankomatu euronet została mi pobrana prowizja od opłata w wysokości 2.50zł.
Posiadam KONTO Z LWEM Direct, do teraz myślałem że takie wypłaty są darmowe.
Szczerze mówiąc dość wysoka opłata za taką usługę, wypłata kartą wychodzi taniej.
18-02-2020 18:00
Jeśli masz konto Direct, możesz bezpłatnie wypłacać z naszych bankomatów oraz sieci Planet Cash. Raz w miesiącu rozliczeniowym za darmo wypłacisz pieniądze kartą, jak i BLIKIEM w obcym urządzeniu. Za każdą kolejną wypłatę w danym cyklu pobierzemy 2,50 zł. Miesiąc rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.
Czy słyszałaś o usłudze Cashback? Możesz wygodnie wypłacać pieniądze, bez prowizji, podczas zakupów
Szczegóły znajdziesz tutaj - https://www.ing.pl/indywidualni/karty/cashback ![]()
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |