Odpowiedz

Mój asystent wysyła zbyt dużo reklam

Odkąd weszła opłata za brak zgody marketingowej, wyraziłem takową zgodę, aby uniknąć opłat. Niestety, aplikacja mobilna wysyła conajmniej 4 do 5 pushy dziennie odnośnie różnych ofert bankowych, troche przegięcie. Po wycofaniu zgody na marketing, pushe ustały.

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 1 z 1 (1 745 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Re.: Kredyt Hipoteczny

Nie łudźcie się. My czekaliśmy 3 miesiące.Zadwiadczenie o dochodach składaliśmy ponownie.Tak samo wyciągi.Straszyli nas,że jak nie prześlemy w ciągu 24h, to dadzą odmowę.
Omijać szerokim łukiem. W Erst...

05-06-2026
Re: Kredyt Hipoteczny

Wnioskami o kredyt hipoteczny zajmują się specjaliści w placówkach bankowych. Prosimy skontaktuj się z doradcą, z którym składałaś wniosek. 

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy