Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Bardzo często korzystam z opcji płatności za parking w aplikacji, ale jestem również fanem korzystania z klucza U2F dla bezpieczeństwa.

Czy jest szansa, aby płatności za parking, tak jak np. kod BLIK, były dostępne z logowaniem wyłącznie biometrią/pinem, tzn. bez podwójnej weryfikacji?

To drobne kwoty, szybkość operacji często ma znaczenie. Jeśli bezpieczeństwo na tym nie ucierpi, a jest to możliwe, zwiększy to komfort korzystania z aplikacji na parkingach.
Odpowiedz
0 Lajków
dawidfie
Nowy w branży I
Nowy w branży I icon
1
0
23-07-2026
Wiadomość 1 z 1 (11 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Bardzo często korzystam z opcji płatności za parking w aplikacji, ale jestem również fanem korzystania z klucza U2F dla bezpieczeństwa.

Czy jest szansa, aby płatności za parking, tak jak np. kod BLIK, ...

23-07-2026
Re: Zauwafne urządzenia przy autoryzacji kluczem U2F / 2FA

Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to

...

22-07-2026
Re: Nadpłata kredytu, skrócenie okresu jak to zrobić

Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.

Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k

...

22-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy