Odpowiedz

Ponowne otwarcie konta IKZE

Czy i jak mogę ponownie (po całkowitej wypłacie środków) otworzyć konto IKZE w ING (NN)?

Odpowiedz
0 Lajków
Adam1968
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 256 wyświetleń)

Re: Ponowne otwarcie konta IKZE

Jeżeli dokonałeś wypłaty jednorazowej albo wypłaty pierwszej raty, nie możesz ponownie rozpocząć gromadzenia pieniędzy na IKZE.
Jeżeli natomiast był to zwrot, czyli wycofanie całości pieniędzy na IKZE przed ukończeniem 65 roku życia, to możesz otworzyć nowe IKZE.
Nie znam warunków otwarcia IKZE w NN, dlatego zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu z nimi.
U nas IKZE otworzysz:
- w Moim ING w Oferta ING -> Emerytura -> Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego -> Otwórz konto
- w placówce na podstawie dowodu osobistego.
Ważne, żebyś miał u nas konto osobiste lub konto oszczędnościowe w złotówkach. Możesz mieć tylko jedno IKZE.
Więcej informacji na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/ikze
https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/ikze-inwestycyjne


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 203 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024