Odpowiedz

Codzienne oszczędzanie

U mnie oszczędzanie to odkładanie co miesiąc na osobne konto OKO 300zł, dodatkowo pieniądze odkładane są na Smart Saver co jest bardzo fajną sprawą.  A co do oszczędzania to wprowadziłem jeszcze odkładanie za każdy dzień pracy 5zł i wrzucam do skarbonki. Mam w ten sposób już 3 pełne skarbonki które nie mają otworu umożliwiającego wyciągnięcie Emotikon: Szczęśliwy Myślę że to niezła sprawa gdy nagle pojawią się nieoczekiwane wydatki, wtedy możemy "skubnąć" kilka 5złotówek niestety uszkadzając metalową puszkę...

Bezrobotny
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
3
11-02-2017
Wiadomość 1 z 1 (18 222 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ubezpieczenie na życie

Saldo zadłużenia to kapitał, który jesteś winien bankowi. Jeśli wypłacasz kredyt w transzach - po wypłacie każdej transzy saldo zadłużenia się zwiększa i zwiększa się też składka ubezpieczenia. Późnie

...

30-07-2021
Numer cvv/cvc karta Visa

Witam, zamówiłam sobie kartę Visa, gdyż przez jakiś czas nie miałam. Mam stary telefon na którym nie działa aplikacja ING ale działa Google Pay. Chciałam płacić kartą przez NFC. Niestety w aplikacji I...

30-07-2021
ubezpieczenie na życie

Do kredytu hipotecznego wziąłem ubezpieczenie na życie opcja życie plus. Składka wyliczana jest : 0,035% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu. Pożyczam 250 000zł. Całość do spłaty ...

30-07-2021