Odpowiedz

płacenie kartą w USA

Założyłam konto walutowe w USD i podpięłam do niego kartę Visa z konta Direct. Chciałabym posługiwać się tą kartą w USA (ST.TEXAS). Jaka będzie prowizja za wypłaty w bankomacie i tranzakcje bezgotówkowe w USA ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Monika73
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-08-2017
Wiadomość 1 z 2 (12 069 wyświetleń)

Re.: płacenie kartą w USA

[ Edytowane ]

@Monika73 transakcje bezgotówkowe wykonane w walucie USD z konta w USD będą realizowane bez przeliczenia oraz bez prowizji. Wypłaty z bankomatów zrealizujemy bez przeliczenia oraz z prowizją 3 % kwoty wypłaty. Do 30.09 mamy  promocję na wypłaty z bankomatów.

 

Wypłacaj gotówkę za granicą bez prowizji

Teraz możesz wypłacać gotówkę z bankomatów za granicą bez prowizji - przez 30 dni za jedyne 15 zł. Usługę możesz wykupić dla każdej swojej karty Visa zbliżeniowa. Pakiet jest korzystny, jeśli planujesz wypłacić za granicą powyżej 500 zł.
Promocja trwa od 5.06 do 30.09.2017. Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

 Ważne - pamiętaj aby wartość transakcji mieściła się w saldzie posiadanych środków na rachunku USD. W przypadku braków pieniędzy lub ich niewystarczającej kwoty, transakcja zrealizuje się z konta w PLN jeśli środki wystarczą na jej pokrycie.  

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (12 012 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy