16-01-2016 08:24
Witam
Chcę wykonać płatność kartą za granice w dolarach. Czy bank sam przeliczy pieniądze i czy pobierane są jakieś opłaty za takie płatności?
17-01-2016 09:07 | Edytowano: 17-01-2016 09:13
Dla Karty VISA zbliżeniowa
Obecnie transakcja zostanie przewalutowana po kursie organizacji płatniczej z dnia rozliczenia transakcji.
Od 29.01.2016 transakcja również zostanie rozliczona po kursie organizacji płatniczej z dnia rozliczenia transakcji. Dodatkowo zostanie naliczona prowizja 3% kwoty transakcji, za przewalutowanie transakcji bezgotówkowej dokonanej w walucie innej niż waluta rachunku.
Zachęcam do weryfikacji limitów dla transakcji wykonywanych za granicą. Limity można sprawdzić w usłudze ING BankOnLine / Karty/ Limity transakcyjne, telefonicznie bądź w dowolnym oddziale banku.
Dzień dobry,
zdecydowałem się napisać na forum, ponieważ standardowa ścieżka wsparcia zapętliła się w procedurach, a mi bardzo zależy na wypracowaniu z Państwem sensownego rozwiązania i kontynuowaniu w
... 21-05-2026Parę dni temu rozmawiałem przez czat na temat dokumentów, które należy dostarczyć, aby zwiększyć limit na karcie kredytowej. Bardzo mnie zasmuciło, że wymagacie deklaracji PIT za poprzednie lata i bie
... 21-05-2026W pierwszej kolejności proszę zaznaczyć w zakładce dane i ustawienia -> Ustawienia księgowe tę opcję "dokonuję zakupu usług poza PL i/lub dokonuję WNT".
Następnie trzeba dodać dokument z META, na któr
... 20-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |