Odpowiedz

maksymalna kwota wypłaty z bankomatu

Witam!

 

Chciałbym zapytać ile maksymalnie wypłacę za jednym zamachem z Państwa bankomatu zlokalizowanego w placówce ING?

 

Z tego co zauważyłem, to są one ładowane także banknotami 200 zł. Na infolinii powiedziano mi, że można wypłacić jednorazowo 10 000 zł. Czy to prawda? Wtedy bankomat wyda 50 banknotów po 200 zł?

 

Szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze tak dużych kwot wypłat.

hygg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
14-03-2016
Wiadomość 1 z 5 (94 470 wyświetleń)

Re.: maksymalna kwota wypłaty z bankomatu

hmm,, myśle że  jednoroazowo maksymalnie 2000 zł,bo z tego co się orientuje ING nie posiada już bankomatów z 200 PLN.

Odpowiedz
0 Lajków
hanys
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
10-12-2015
Wiadomość 2 z 5 (94 448 wyświetleń)

Re.: maksymalna kwota wypłaty z bankomatu

jak to nie posiada? Emotikon: Szczęśliwy

wypłacałem 2 tygodnie temu w Galerii Krakowskiej na dole - 1000 zł wyrzuciło 5x 200 zł

wypłacałem parę razy w Złotych Tarasach w Warszawie i na ul. Zamoyskiego w Warszawie (oddział) i banknoty 200 zł zawsze były

może masz pecha i wyciągasz kiedy akurat się skończyły Emotikon: Szczęśliwy)
Odpowiedz
0 Lajków
hygg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
14-03-2016
Wiadomość 3 z 5 (94 445 wyświetleń)

Re.: maksymalna kwota wypłaty z bankomatu

Prawdopodobnie były to urządzenia Planet Cash :-)
Odpowiedz
0 Lajków
hanys
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
10-12-2015
Wiadomość 4 z 5 (94 443 wyświetleń)

Re.: maksymalna kwota wypłaty z bankomatu


hygg pisze:

Witam!

 

Chciałbym zapytać ile maksymalnie wypłacę za jednym zamachem z Państwa bankomatu zlokalizowanego w placówce ING?

 

Z tego co zauważyłem, to są one ładowane także banknotami 200 zł. Na infolinii powiedziano mi, że można wypłacić jednorazowo 10 000 zł. Czy to prawda? Wtedy bankomat wyda 50 banknotów po 200 zł?

 

Szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze tak dużych kwot wypłat.



Bankomaty mogą maksymalnie wypłacić 21 banknotów podczas jednej transakcji. Wynika to z szerokości podajnika. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (94 432 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy