Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

WISŁA KRAKÓW CZYLI TWIERDZE I POTWIERDZI KAZDY ZE TYLKO MI TO SIE UDA!!!

Porozmawiajmy o wszystkim co przyjemne czyli o naszych największych osiągnięciach moim jest to.....

Jestem sobą i generalnie wiem wszystko co i jak biega i o co biega każdemu z nas.

Chodzi o bycie szczęśliwym i dumnym by wzbudzać szacunek i respekt i najważniejsze mieć dla kogo żyć.

I unieść presje i stress i naciski z każdej strony i być sobą i grac z życiem w otwarte karty...

 

Odpowiedz
0 Lajków
EXTREMELEADER90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-12-2019
Wiadomość 1 z 1 (4 838 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Odbiorcy przelewu na telefon blik

Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel

...

16-06-2026
Re: naliczani odsetek OKO Bonus

Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc

...

16-06-2026
Re: Odbiorcy przelewu na telefon blik

Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników. 

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy