16-12-2019 15:46
Porozmawiajmy o wszystkim co przyjemne czyli o naszych największych osiągnięciach moim jest to.....
Jestem sobą i generalnie wiem wszystko co i jak biega i o co biega każdemu z nas.
Chodzi o bycie szczęśliwym i dumnym by wzbudzać szacunek i respekt i najważniejsze mieć dla kogo żyć.
I unieść presje i stress i naciski z każdej strony i być sobą i grac z życiem w otwarte karty...
Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel
... 16-06-2026Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026