Odpowiedz

pożyczka na klik

Witam. Jestem nowym klientem i w zwiazku z tym mam takie pytania:

1. Po ilu miesiacach regurarnych wplywow na rachunek pojawia sie taka oferta "na klik"?

2. Czy jest to wyliczane i automatycznie udostepniane przez system?

3. Czy w tym przypadku bik sprawdzacie przed zaoferowaniem takiej pozyczki czy dopiero w momencie gdy klient bedzie w trakcie wniosku tego już przygotowanego "na klik"?

Odpowiedz
0 Lajków
barpas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 448 wyświetleń)

Re.: pożyczka na klik

Każdy klient jest traktowany indywidualnie stąd też nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci po jakim czasie może pojawić się jakaś personalizowana dla Ciebie oferta. Oczywiście abyśmy mogli ją przygotować konieczne jest by zgody marketingowe były włączone. Kiedy pojawi się jakaś przygotowana dla Ciebie propozycja to zobaczysz ją w Moim ING w zakładce Moje finanse. Dane z Biura Informacji Kredytowej są przez nas weryfikowane po złożonym wniosku kredytowym. Zdecydowanie łatwiej jest otrzymać personalizowaną ofertę jeżeli Twoje dochody trafiają bezpośrednio od pracodawcy na konto w naszym banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 407 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy