Odpowiedz

Wplywy na konto a zdolnosc kredytowa

Witam. Zazwyczaj dostaje od pracodawcy pensje na konto. W tym miesiacu przez blad ksiegowej dostalam mniejsza wyplate i wyrowananie dostalam do reki. Chcialabym zlozyc wniosek o kredyt w tym miesiacu ale boje sie, ze brak tego jednego wplywu zawazy na mojej zdolnosci kredytowej. Czy moge to wyrownanie do pensji wplacic sama na konto i bank potraktuje to jako staly wplyw? Wiem, ze musze miec wplywy przynajmniej z 3 ostatnich miesiecy. Jakie miesiace na dzien dzisiejszy beda brane pod uwage?
Odpowiedz
0 Lajków
Ojej
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 001 wyświetleń)

Re: Wplywy na konto a zdolnosc kredytowa

@Ojej we wniosku kredytowym podaj jaki miałaś średni dochód z ostatnich trzech miesięcy. Weź pod uwagę zarówno wpływ na konto jak i te gotówkowe wyrównanie. Nie musisz wpłacać pieniędzy, które otrzymałaś do ręki Pod uwagę weźmiemy kwotę jaką podasz we wniosku. Jeśli zauważymy, że kwota na koncie przelana od pracodawcy jest niższa niż ta, którą określiłaś sama, to poprosimy Cię zapewne o dodatkowy dokument. Może to być PIT 11 za zeszły roku lub Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów. Możesz taki dokument dołączyć elektronicznie do wniosku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
349
68
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (924 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat pobrał pieniądze bez potwierdzenia i znikły!!

Jednak nie zakończyło sie pomyślnie. Przedstawiłem bankowi fakturę od radcy prawnego który pomógł mi odzyskać pieniądze a bank nie wróci mi kosztów które poniosłem w walce o swoje pieniądze. Bank Ing 

...

24-03-2023
Nadpłata a zajęcie komornicze

Witam.
Czy jeśli mam zajęcie komornicze na koncie a mam dostać nadpłatę zasiłku opiekuńczego to czy zostanie mi to zabrane z konta ?

23-03-2023
Re: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

Trudno mi się odnieść do tej sytuacji przez Społeczność. Faktycznie zmieniały się regulacje dotyczące polisy ubezpieczenia nieruchomości z ryzykiem powodzi. 
Jednak dotyczy to nowych umów kredytowych p

...

23-03-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy