04-10-2016 17:02
Witam!
Chciałabym się dowiedzieć jak mogę słacić szybciej pożyczkę. W starym systemie była możliwość nadpłaty a w nowym tego nie widzę. Chcąc przelać ratę na numer rachunku kredytu wyskakue mi, że operacja niedozwolona. Z góry dziękuję za pomoc!
05-10-2016 17:50
Obecnie w nowej wersji bankowości elektronicznej Moje ING nie ma opcji nadpłaty pożyczki gotówkowej. Opcja ta tak jak wspomniałaś jest dostępna w poprzedniej wersji.
Do nowej wersji dodatkowe funkcje są wdrażane etapami.
Aplikacja na iPadzie przy próbie aktywacji wymaga loginu a następnie PESELU. Po wpisaniu tego drugiego bez żadnego komunikatu crashuje. iPad 11, aktualny iOS, różne sieci WiFi. Znany błąd?
08-07-2026Dodam również, że czasami płatność zbliżeniowa BLIK w ogóle nie jest możliwa u mnie. Wydaje mi się, że zależne jest to od terminala obsługującego płatność. Przykładowo płacąc w Biedronce po przyłożeni
... 08-07-2026