Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

Rezygnacja z pożyczki przez internet

Wczoraj pobrałem pożyczkę przez internet (1000 zł) lecz moje plany uległy zmianie i nie jest mi ona potrzebna jak mogę ją zwrócić ( Nie pokazuje mi sie w zakładce kredyty i pozyczki) . Wiem że jest to możliwe przez 14 dni od daty złożenia wniosku oraz czy można załatwić to bez wizyty w banku bo trochę nie mam na to czasu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź 

cichynswp
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
1
01-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 956 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Rezygnacja z pożyczki przez internet

W dokumentach, które pobrałeś podczas zawierania umowy jest formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy pożyczki. Wypełnij go, proszę, i wyślij na wskazany w nim adres.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 887 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy