Odpowiedz

Przedłużenie limitu zadłużenia

Witam. Mam podpisaną umowę na debet w koncie. Wygasa ona w dniu 17.03. Obecnie otrzymałam umowę na czas określony wynoszący 2 lata. Chciałabym obecna umowę o debet przedłużyć. Czy istnieje taka opcja jeszcze przed końcem aktualnej umowy ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
husky93
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 723 wyświetleń)

Re: Przedłużenie limitu zadłużenia

Witaj, zapraszam Cię z nową umową o pracę do naszej placówki. 
Sprawdzimy, czy będziemy mogli zaproponować Ci wydłużenie umowy o limit zadłużenia w koncie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1124
224
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przewidywany czas analizy i decyzji

Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Rozumiemy, że zależy Ci na czasie. Jeśli jednak masz szczegółowe pytania dotyczące Twojego wniosku, skontaktuj się z doradcą, który go przyjmował.

17-04-2025
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dochód z działalności

Szczegóły dotyczące dochodu, jaki należy uwzględnić składając wniosek o wsparcie określa Ustawa o Pomocy Społecznej.
Nie świadczymy usług w zakresie interpretacji zapisów Ustawy.
W przypadku wątpliwości

...

17-04-2025
Problem z założeniem konta przez selfie - błąd aplikacji przy robieniu zdjęcia

Od wczoraj mam problem z założeniem konta przez selfie. Wczoraj cały proces niby przechodził poprawnie (choć przy zdjęciu dowodu zdjęcie robiło się w randomowych momentach, bardzo szybko - nie po fakt

...

17-04-2025