Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Witam,

interesuje mnie pożyczka w wysokości 25 tyś zł. Okres kredytowania 72 msc. Prosiłbym o wyliczenie całkowitego kosztu takiej pożyczki oraz długości spłaty, przy założeniu, że miesięcznie spłacałbym 1000 zł. Prowizja za udzielenie doliczona do kwoty pożyczki, jak również brak ubezpieczenia pożyczki. Dodatkowo nie jestem klientem Państwa banku.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Technaicz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-01-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 235 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa

@Technaicz Przedstawiam wstępną symulację pożyczki dla klienta indywidualnego 25000 zł/72 raty:

Prowizja 4,99% kwoty wnioskowanej około 1247,50 zł (wliczona w pożyczkę)

Oprocentowanie zmienne 8,59% w skali roku

Miesięczna rata około 467,76 zł

Całkowity koszt pożyczki około 8678,77 zł (w tym jest prowizja około 1247,50 zł, całkowite odsetki około 7431,27 zł)

 

Możesz pożyczkę nadpłacać. Wtedy zmniejszą się odsetki od tyłu oraz skróci się czas spłaty. Dokładnych kosztów przy nadpłacie nie mam możliwości podać.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 137 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy