Odpowiedz
Highlighted

Pożyczka gotówkowa

[ Edytowane ]

Witam. Mam pytanie odnośnie pożyczki gotówkowej.

Czy jest możliwość jej otrzymania będąc na zwolnieniu lekarskim w związku z ciążą?

Czy kwota ze zwolnienia traktowana jest jako dochód? 

Na zwolnieniu jestem 18 września. Interesowałaby mnie pożyczka 10,000 na 4 lata.

Mam umowę o pracę na czas nieokreślony.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Elizkaa1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
23-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 732 wyświetleń)
Highlighted

Re: Pożyczka gotówkowa

W opisanej przez Ciebie sytuacji jeżeli zasiłek macierzyński jest wypłacany przez ZUS i masz podpisaną umowę o pracę na czas nie określony, to możesz się starać o pożyczkę gotówkową z okresem spłaty nawet 8 lat. Oczywiście przyznanie pożyczki zależy od Twojej zdolności kredytowej, którą przeliczymy po tym jak złożysz pełny wniosek. Możesz to zrobić na 3 sposoby:

• w dowolnym oddziale naszego banku,
  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 / 801 222 222,
  • przez Moje ING w zakładce Oferta ING -> Kredyty i pożyczki -> Pożyczka gotówkowa.

Decyzję staramy się podejmować do 2 dni roboczych.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
560
171
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 681 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Opłata za kartę moja wisa

Jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych pobieramy za wydanie karty z własnym wizerunkiem. Właściciele konta Direct i Mobi w wieku 13-26 lat pierwszą kartę otrzymują bezpłatnie. Jeśli jest to Twoja d

...

30-11-2020
Re: Przedłużenie okresu budowy

@Alex1  Okres budowalny możesz wydłużyć maksymalnie do 36 miesięcy od pierwszego uruchomienia kredytu. Nie ma to wpływu na okres spłaty, ponieważ nie musimy (w tym przypadku nie możemy) wydłużać okres

...

30-11-2020
Re: Re.: Czas oczekiwania na decyzje (wniosek składany bez operatu szacunkowego)

@RM  Do wydania decyzji kredytowej potrzebujemy potwierdzenia pozostałego salda kredytu zbywcy do spłaty. Może to być zaświadczenie o kredycie lub umowa kredytowa z aktualnym harmonogramem. Na moment

...

30-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy