Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa a umowa

Hej, właśnie na moim ING dostałam pozytywną decyzję kredytową. Zaproszono mnie do zabrania kilku dokumentów i podpisania umowy w oddziale. No i właśnie - nie da się tego zrobić online przez profil zaufany? Miałam szczerą nadzieję, że pożyczkę składaną online podpiszę online.
Czy pozytywna decyzja kredytowa na moim ing jest ostateczna, czy pracownik może mnie jeszcze zaskoczyć odmową w oddziale?
Odpowiedz
0 Lajków
Perhasme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
14-07-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 524 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa a umowa

Ach, i drugie pytanie. Czy jestem w stanie podpisać umowę na wyspie ING, która posiada tylko obsługę express czy muszę się wybrać do oddziału stacjonarnego?
Odpowiedz
0 Lajków
Perhasme
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
14-07-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 510 wyświetleń)

Re: Re.: Pożyczka gotówkowa a umowa

@Perhasme Umowę o pożyczkę podpiszesz wyłącznie w oddziale ING. W ocenie zdolności kredytowej podjęliśmy decyzję, o weryfikacji dokumentów. Jeśli przedłożone dokumenty będą się zgadzały ze złożonym wnioskiem, decyzja zostanie podtrzymana Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (2 434 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy