Odpowiedz

Pensja na już

Ile się czeka na pensję na już? Np. w poniedziałek o 09:00 złożę wniosek to kiedy będzie decyzja i pieniądze na koncie? 

Dodatkowo czy pensja na już to pieniądze na koncie które również mogę wypłacić czy tylko forma debetu do przelewów? 

Odpowiedz
0 Lajków
Anabella
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-08-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 392 wyświetleń)

Re: Pensja na już

Pensja na już jest formą jednorazowego debetu i na jej spłatę masz 15 dni. Za udzielenie Pensji na już pobieramy opłatę 40 zł.  Jeśli Twoje wynagrodzenie wpływa na konto w naszym banku, to limit standardowo przyznawany jest od ręki, ale zależy to też od Twojej zdolności kredytowej, która jest badana dopiero w momencie składania wniosku. Z pieniędzy z Pensji na już możesz korzystać tak, jak chcesz. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Moderator
Moderator icon
98
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (3 347 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Witam czy udało się Panu odzyskać pieniądze?

27-05-2024
AWARIA MODUŁU WPŁAT

Proszę o pomoc. W dniu 27.05.2024r. dokonywałam wpłaty kwoty 1500 pln we wplatomacie planet cash. Wplatomat zabrał pieniądze, po czym pojawił się komunikat 'awaria modułu wpłat'. Nie otrzymałam wydruk...

27-05-2024
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy