Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie

Witajcie

 

Mam takie pytanie, czy jak złożę pierwszy raz wniosek o limit na koncie zadłużenia to warto to zrobić online? Czy będę musiał coś podpisywać, czy rozpatrzą wniosek online i go przyznają?

 

Bo jak nie, to chyba warto pójść do placówki i tam to załatwić.

 

Dziękuję za informcję.

Odpowiedz
0 Lajków
falkowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-11-2015
Wiadomość 1 z 4 (13 493 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia na koncie

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Zatem może być to automatyczna decyzja pozytywna i uruchomienie środków, ale również może pojawić się zaproszenie do oddziału banku. Zachęcamy do złożenia wniosku w sposób najwygodniejszy dla Ciebie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
12
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (13 443 wyświetleń)

Limit zadluzenia konta

Witam. Posiadam konto Direct. Chcialbym skorzystac z limitu zadluzenia konta, dlatego mam pare pytan. Zalozmy, ze zakladam sobie limit 1000zl. Co miesiac na moje konto w ING wplywa wyplata. Wystarcza mi ona ze tak powiem na styk Emotikon: Szczęśliwy Ale bywa czasami, ze wydatki sa wieksze i tych 2-4 stówek brakuje. Dlatego od czasu do czasu przydalo by sie zejsc na maly minus zeby po np kilku dniach wplynela wyplata po czym wszystko wrocilo by do normy (na plus). Czy korzystajac z limitu zadluzenia, musze co miesiac schodzic pod kreske? Czy tak jak opisalem wyzej, np co 3-4 miesiace?

Jezeli zejde pod kreske np 300zl i po kilku dniach wplynie wyplata... Jaka kwote odsetek zabierze mi bank od tych 300zl?

Czy posiadanie mozliwosci limitu zadluzenia w ogole cos kosztuje (np co miesiac zabierana jest jakas kwota) czy bank pobiera oplate TYLKO wtedy, kiedy zejde pod kreske i pozniej normalnie splace te zadluzenie poprzez przelew od mojego pracodawcy?

Czy jesli dojde po czasie do wniosku, ze jednak mam na tylko spokojna sytuacje, ze juz nie potrzebuje na koncie limitu zadluzenia, moge go w kazdej chwili zdjac?

 

Prosilbym o odpowiedz na wszystkie pytania, mysle, ze pomoglibyscie nie tylko mi ale i wielu innym Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
oskarinho92
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
29-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (13 751 wyświetleń)

Re.: Limit zadluzenia konta

@oskarinho92
Z Limitu zadłużenia możesz korzystać swobodnie, kiedy chcesz.
Jeśli wykorzystasz środki z limitu, to naliczymy odsetki w wysokości 10% w skali roku od wykorzystanej kwoty. Dla przykładu, 100zł wykorzystane przez 10 dni naliczy odsetki w wysokości około 0,27zł.

Oprócz odsetek nalicza się opłata za obsługę limitu zadłużenia. Pobierana jest raz w roku. Pierwszy raz pobieramy ją po roku od uruchomienia limitu. Wynosi ona 1,8% kwoty limitu, minimum 68zł.

Zrezygnować z limitu możesz w każdym momencie. Jego zamknięcie będzie możliwe w oddziale banku.
Odpowiedz
0 Lajków
LeszekP
Były moderator
Były moderator icon
20
5
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (13 742 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te

...

12-06-2026
Re: Kredyt hipoteczny - absurdalne decyzje analityka

Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona

...

12-06-2026
Tragiczna jakość obsługi

Po zobaczeniu reklam rachunku osobistego oraz oprocentowania rachunku oszczędnościowego usiłowałem zostać klientem banku.
Jakie było moje zdumienie kiedy próby zdalnego założenia nie przyniosły rezulta...

12-06-2026