Odpowiedz

Limit na koncie

Witam chciałam się zapytać jeśli mam już limit na koncie nie wykorzystany. Chciałabym go zamknąć i otoorzyc ponownie lecz z większą kwota. Wiem że można zwiększyć limit ale czeka się 5 dni na zaakceptowanie wniosku. Zależy mi na czasie
Odpowiedz
0 Lajków
Sabi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 051 wyświetleń)

Re: Limit na koncie

Witaj, 

 

możesz zamknąć obecny limit i wnioskować o nowy w każdej chwili. Decyzję kredytową podejmiemy do 2 dni roboczych. W przyszłości, jeśli masz pytanie, które wymaga szybkiej odpowiedzi zachęcamy Cię do kontaktu na naszym czacie bankowym. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 040 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy