Odpowiedz

Kredyt inwestycyjny na stronę

[ Edytowane ]

Witam serdecznie,

 

Chciałbym spytać, czy w ING można otrzymać kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej na stronę internetową? Jeżeli tak, to od czego zależy? Nie mówię, że chcę jakąś prostą stronę, chciałbym coś między branżowym portalem o funkcjonalności jak Do broni czy Portal Pszczelarski, a informacyjnym serwisem jak np. Gazeta

Czy biznesplan jest potrzebny (mam jakby coś)? Generalnie chciałbym ruszyć ze stroną około połowy przyszłego roku. Będę wdzięczny za odpowiedź. Wiem, że Millenium Bank nie oferuje takich kredytów dla osób fizycznych, a co z ING?

Odpowiedz
0 Lajków
adamkowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 958 wyświetleń)

Re.: Kredyt inwestycyjny na stronę

Nie udzielamy pożyczek firmowych osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

 

Pożyczkę dla przedsiębiorców możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Nie wymagamy biznesplanu. Działalność gospodarcza musi być prowadzona od minimum roku. Dopuszczamy też złożenie wniosku przez firmę prowadzącą działalność minimum pół roku. Wymagamy wtedy zabezpieczenia kaucją pieniężną lub nieruchomością.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 954 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy