Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmniejszona rata po otrzymaniu wpisu do księgi wieczystej

W dniu 7 kwietnia podpisałam akt notarialny dot. kupna mieszkania. W tym dniu uruchomiony zosatł rówież kredyt. W dniu 26 kwietnia 2016r. przekazłam ING zawiadomienie sądu o wpisie do księgi wieczystej. Przy podpisywaniu umowy kredytowej doradca powiedział, że wówczas gdy przekeżemy informację o wpisie będzie zmniejszona rata kreydtu. W związku z tym mam pytanie od kiedy zacznie obnowiązywać niższa rata? Czy będzie jakaś informacja w harmonogramie?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
basiak89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
15-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 532 wyświetleń)

Re.: Zmniejszona rata po otrzymaniu wpisu do księgi wieczystej

Zależy mi żeby pomóc. Niestety społeczność nie jest kanałem szyfrowanym, dlatego nie mogę odnieść się bezpośrednio do Twojego kredytu. Aby sprawdzić dokładne informację, proszę o przesłanie wiadomości po zalogowaniu się do swojej usługi ING BankOnLine lub Moje ING, bądź kontakt pod numerem 32 357 00 57. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 460 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy