Odpowiedz

Konto za, granicą

Witam, mam pytanie jak mogę szybko i sprawnie założyć konto za granicą w Turcji online jakie muszę spełnić warunki, wybieram, się niebawem do Turcji
Odpowiedz
0 Lajków
Beata33
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
27-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (538 wyświetleń)

Re: Konto za, granicą

@Beata33 Przykro mi, ale nie mamy swojego oddziału za granicą. ING Bank Śląski działa jedynie na terenie Polski. Z pozostałymi ING oprócz nazwy i wspólnej grupy kapitałowej nie łączy nas oferta produktowa, regulacje itd.

 

Jeśli jednak chcesz otworzyć konto u nas, to możesz to zrobić przez "selfie" w aplikacji mobilnej. Wystarczy, że masz telefon z systemem Android lub iOS, aktualny dowód osobisty i krajowy numer telefonu komórkowego. Konto musisz otworzyć bez karty płatniczej, ponieważ nasz kurier nie jeździ za granicę. Wszystkie dokumenty wraz z loginem do konta udostępnimy na Twojego mejla. Kartę płatniczą będziesz mogła zamówić po zalogowaniu do konta w późniejszym czasie i wyślemy ją standardową pocztą na Twój adres do korespondencji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
318
77
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (490 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Alerty BIK

@vw06 Analizujemy możliwość wdrożenia usługi zastrzeżenia kredytowego. Jeśli będziemy znali więcej szczegółów, poinformujemy o tym. 

 

25-01-2021
Re.: Pytanie o PIT od strat

Dziękuje Ci bardzo wszystko jasne. Miłego dnia 

25-01-2021
Potwierdzenia operacji w aplikacji mobilnej

Dzień dobry

 

Czy rozważaliście Państwo wprowadzenie mechanizmu potwierdzania operacji na koncie internetowym za pomocą aplikacji mobilnej, zamiast SMS kodów?

Przyznam szczerze, że w poprzednim banku tak

...

25-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy