Jak inwestować

Odpowiedz

ING moje ziomy Rozwijam dla was terminy:O

Okey mam pytanie czy nota informacyjna jest poprwanie sforuowana gdyż widzie mniej wiecejEmotikon: Język

Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu
przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Okey wiec przytoczyłem tu wasz tekst nie wiec oco chodzi
ci ziom nom, przeczenie czym jest jak nie oferowaniem czegoś lol nie jak toEmotikon: Bardzo szczęśliwy no to skumajEmotikon: Bardzo szczęśliwy Okey a co to jest
RRSO nom nomEmotikon: Język Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to jest rozwiniecie terminu RRSO wiec zarate jest to w
treści ogólnej nieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Okey ale ale zampoinacie iż to cały kontekst zdaniowy wiec opsiujecie że tak powiem wiral
lol nie? Czym jest z definicji wiralowanie noEmotikon: Bardzo szczęśliwy Wir czyli co zamieszanie lol nieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ocho lecz czy ma to sens
jeśli mówiecie iż wasze logo jest takie fajne nieEmotikon: Bardzo szczęśliwy AH lokosy mam wzrok że tak powiem bardzo skupiony wiec
lokoEmotikon: Bardzo szczęśliwy

2 Rata kapitałowo-odsetkowa wyliczona z uwzględnieniem wybranej kwoty i okresu kredytowania.
Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu
przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący. ING
Bank Śląski S.A. uprzejmie informuje, iż z uwagi na funkcjonalność powyższego kalkulatora informacja dotycząca
RRSO odnosi się do reprezentatywnego przykładu. RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej dla
Klienta Stałego (wg definicji TOiP) w wysokości 10 196,24 zł, na dzień 26.02.2016 r. wynosi 20,08%.

Ah ziomble to dalej jest forma cytowanie wiec to nie jest łamanie przepisów o plagitowaniu wiec to nie jest
skopiowane 1;1 wiecie wiec lokoEmotikon: Bardzo szczęśliwy Tak jestem krytykiem i mam prawo do wyrażania swojej opini w internecieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Dzieki za uwage kRzysztof RukszaEmotikon: Język

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rerider
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-09-2016
Wiadomość 1 z 1 (3 312 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy