Zmiany w module maklerskim w Moim ING

Inwestowanie jest łatwe, a z odpowiednimi narzędziami staje się też przyjemne. W gąszczu różnych rozwiązań inwestycyjnych niezwykle ważne jest aby korzystać z takich produktów co, do których mamy przekonanie, że spełniają nasze cele. Dlatego w ING, to klient i jego potrzeby są  stawiane w centrum naszych działań. I dokładnie taka idea stała za najnowszymi zmianami w module maklerskim, jakie udostępniliśmy naszym klientom 4 września 2022 roku.

 

Tak komentuje te zmiany Ula Mitas-Drozdowska, Senior UX Expertka w Biurze Maklerskim: „Prezentujemy pierwszy etap ewolucji systemu maklerskiego, jaki wypracowaliśmy wspólnie z naszymi klientami. Wywiady z inwestorami, cykliczne testy użyteczności, analiza głosów klienta – to tylko przykładowe zadania, jakie podejmujemy codziennie by tworzyć i rozwijać doświadczenia klientów inwestujących na giełdzie. Wszystko to zgodnie ze strategią banku by wspierać klientów w podejmowaniu decyzji życiowych i finansowych. Pracujemy nad tym, aby inwestowanie było proste i dostępne dla jak najszerszego grona użytkowników.”

 

Co nowego zaoferuje zmieniony moduł maklerski.

Jedna historia

Całą historię konta maklerskiego zorganizowaliśmy w jednym miejscu. Dzięki temu szybko i łatwo można znaleźć potrzebne informacje, np. o transakcjach giełdowych, wpłatach i wypłatach, zyskach/stratach.

 

Szybkie zlecenia

Wygodne zarządzanie zleceniami – wystawianie nowego, zmiana lub usuwanie zlecenia oczekującego na realizację nigdy nie było prostsze. Zlecenia można wystawić z wielu miejsc w aplikacji, np. klikając w nazwę spółki, którą ma się w portfelu lub klikając w cenę akcji w notowaniach.

 

Odświeżony moduł składania wniosków online

Umożliwiamy składanie wniosków i zarządzanie swoim kontem bez wychodzenia z domu. Zakładka Usługi daje możliwość zmiany oferty konta, wyboru wyższego pakietu notowań, dodania konta do przelewów walutowych lub rozszerzenia funkcjonalności konta maklerskiego np. o derywaty lub odroczony termin płatności.

 

Nasze wsparcie

W stopce modułu maklerskiego umieściliśmy materiały edukacyjne oraz szybki kontakt do naszych maklerów poprzez wiadomość lub połączenie telefoniczne.

 

Poza tymi nowościami, posiadając konto maklerskie nasi klienci otrzymują też pakiet dotychczasowych funkcjonalności na które składają się m.in.

Notowania na żywo

Możliwość śledzenia cen akcji, obligacji, ETF-ów i zawartych na nich transakcji bez opóźnień.

 

Bieżąca wycena inwestycji

Wycena portfela będzie aktualizowana za każdym razem po wejściu na stan konta maklerskiego lub co 2 minuty jeśli nie zostało zrobione żadne kliknięcie w aplikacji.

 

Obligacje skarbowe

Możliwość wygodnego kupowania obligacji skarbowych notowanych na polskiej Giełdzie. Uproszczony zakup dostępny jest w zakładce Usługi.

 

Wykresy i wiadomości z rynku

Analiza wykresów, wiadomości z rynku i zdarzeń korporacyjnych dla akcji – dostępne w zakładce Usługi.

 

Wszystkie te funkcjonalności możliwe są do wykorzystania na telefonie i innych urządzeniach mobilnych. Nie zapomnieliśmy jednak o osobach, które wolą inwestować na dużym ekranie. Dla nich też mamy dedykowane rozwiązania.

Makler w bankowości internetowej Moje ING

Aplikacja na telefon jest poręczna, ale czasem warto otworzyć laptopa. Na dużym ekranie  można wygodniej śledzić notowania i wykresy inwestycji giełdowych lub złożyć zlecenie. Te same funkcje modułu maklerskiego są dostępne w Moim ING na laptopie i smartfonie.

 

Pulpit

Na laptopie daliśmy dostęp do pulpitu, który można ustawić zgodnie ze swoimi potrzebami. Przygotowaliśmy też krótki film jak to zrobić.

 

Klienci ING dzięki pełnej integracji modułu maklerskiego w ramach bankowości elektroniczne Moje ING zyskują dodatkowo pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami. Jest to możliwe dzięki kilku funkcjonalnościom. 

Jedna aplikacja do wszystkiego

Zarządzanie swoimi finansami w jednym miejscu. Na telefonie korzystasz z jednej aplikacji Moje ING, w której znajduje się moduł maklerski do obsługi inwestycji giełdowych.

 

Jeden login i bezpieczne inwestowanie

Do konta maklerskiego loguje się tak samo jak do banku. Jeden login, hasło/PIN. Dajemy też możliwość ustawienia logowania odciskiem palca.

 

Szybkie wpłaty i wypłaty

Przelewanie pieniędzy między kontem bankowym w ING a kontem maklerskim odbywa się w kilka sekund. Obejrzyj krótki film jak to zrobić.

 

 

Sprawdź nasze konto maklerskie