Webinar: Trening finansowy z Marcinem Iwuciem - ROZGRZEWKA

Czujesz, że nie poświęcasz czasu swoim finansom, a pieniądze przeciekają Ci między palcami? A może widzisz, że od lat nie udało Ci się zbudować poduszki finansowej? To najlepsza oznaka braku formy – braku formy finansowej.

Czas na działanie! Wiosna to dobry czas na porządki w swoich finansach i … na dobry trening.

Podejmij wyzwanie i zacznij pracę nad swoją finansową kondycją. Tak! Kondycję finansową też można wytrenować! Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Bez niego nie ma też kolejnych. Dlatego pomożemy Ci go zrobić.

Dołącz do webinaru "Trening finansowy z Marcinem Iwuciem - rozgrzewka"! 

Już 17 maja o godz. 19:15 na naszym facebookowym fanpage'u poprowadzi go dla Was Marcin Iwuć - ekspert od finansów osobistych, autor bloga Finanse bardzo osobiste i popularnej książki „Jak zadbać o własne finanse?”

 


"Nawet najlepsza mapa na nic ci się nie przyda, jeśli nie masz pojęcia w jakim punkcie się obecnie znajdujesz. Nieważne, że dysponujesz dokładnym opisem drogi. Nie ma też znaczenia, że gorąco pragniesz dotrzeć do celu, jeżeli nie jesteś w stanie precyzyjnie wskazać kierunku, w którym powinieneś się udać.”
~Marcin Iwuć


ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR I ZACZNIJ PRACĘ NAD SWOJĄ KONDYCJĄ FINANSOWĄ:

  • sprawdź czy masz kondycję - dowiedz się jak przeanalizować i zdiagnozować swoją formę finansową
  • odkryj jak się „nie przećwiczyć” i wyznaczyć finansowy cel – realny i dostosowany do Twoich możliwości
  • zbuduj plan pracy nad swoją finansową formą i dowiedz się jak badać postępy
  • poznaj ideę prostego budżetu i niezawodne kroki, które pozwolą Ci oszczędzać
  • na koniec szkolenia otrzymasz opracowany przez Marcina Iwucia przewodnik, który pomoże Ci określić Twój własny punkt startu i plan działania.

Szukasz lepszego planu dla swoich pieniędzy? Wypróbuj Trenera Finansowego w Moim ING

O PROWADZĄCYM SZKOLENIE:
Marcin Iwuć - trener i publicysta w zakresie finansów osobistych, inwestycji oraz rynków kapitałowych. Prowadzi bloga Finanse bardzo osobiste i jest autorem książki "Jak zadbać o własne finanse?". Analityk finansowy z certfikatem CFA. Podczas webinaru podpowie jak mądrze pracować nad swoją finansową formą i zdradzi jak dobrze poukładać swoje finanse. Jeżeli chcesz pracować nad swoją kondycją finansową...

Dołącz do wydarzenia