Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień '17

Cześć,

Przerywamy tę jesienną melancholię  Emotikon: Mrugający Czas na wrześniowe podsumowanie aktywności w naszej Społeczności ING Emotikon: Szczęśliwy  
Gotowi na ogłoszenie użytkownika miesiąca? Kto we wrześniu dowodził na stronach naszej internetowej przestrzeni? Tytuł użytkownika miesiąca Społeczności ING trafia do osoby, bez której to miejsce na pewno nie było by takie samo. To wyjątkowa osoba, która od początku wnosi do tej przestrzeni, dużo zaangażowania, konstruktywnych uwag i sugestii, ale też pomocy dla innych użytkowników. Można by z powodzeniem wymieniać dłużej, ale przejdźmy do konkretów Emotikon: Szczęśliwy

We wrześniu 2017 w Społeczności ING: 

 

"Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje.... @Konto usunięte! Doceniamy, dziękujemy i gratulujemy!

 

Drugie wyróżnienie, trafia do mocnego zawodnika i coraz lepiej nam tu ostatnio znanego, laureata sierpniowego zestawienia: @Konto usunięte. Oby tak dalej! Trzecie wyróżnienie, za mocny wrześniowy debiut w Społeczności ING trafia do - @siim79. Gorąco pozdrawiamy i witamy na pokładzie!

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas dobra okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytnowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamty całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎06-10-2017 16:24

Bardzo dziękuje! Emotikon: Szczęśliwy

Gratuluje pozostałym wyróżnionym - @source i @slim79

Trochę marudziłem w tym miesiącu, liczę jednak, że nie zmienicie kursu i będziecie szli w obranym kierunku, zarówno pod względem systemowym i aplikacji jak również produktowym. 

Pozdrawiam.

Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎06-10-2017 17:16

👍 @Konto usunięte 

💪 @slim79

 

Dzieki, Dzoanna Emotikon: Mrugający 

Użytkownik nie istnieje