Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Październik'18

Listopad niby taki chłodny, niby taki ponury, a jednak...zawdzięczamy mu Andrzejki Emotikon: Szczęśliwy Z tej właśnie okazji miłe podsumowanie październikowej aktywności na naszej Społeczności ING. Nie wróżymy tutaj z fusów, za to podsumowujemy realny wkład użytkowników w życie Społeczności. Co wynika z październikowego podsumowania?  

Gotowi?


"Użytkownikiem Miesiąca" października zostaje  @Radecki - wrześniowy debiutant ale już w październiku zdobywca pierwszej pozycji na podium. Masz tę moc! Gratuluję! Emotikon: Szczęśliwy

...drugie miejsce to dobrze zapowiadający się Społecznościowy zawodnik  @LEMUR- przy okazji... badż heheszek i mistrz ciętej riposty trafia do Ciebie Emotikon: Mrugający Doceniam!

Trzecie miejsce  trafia do  @Raffik fajnie, że tutaj jesteś! Zaglądaj tu częściej Emotikon: Szczęśliwy

 

Już niedługo podsumowanie listopada!

 

 Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze