Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Październik '17

Cześć,

czas na październikowe podsumowanie Waszej aktywności w Społeczności ING. To zestawienie jest wyjątkowe, bo i taki jest sam październik! Ze zrozumiałych względów może nie jest najbardziej lubiany przez studentów,  jednak warto nie zapominać, że to jednak ten miesiąc sprezentował nam dodatkową godzinę wolnego czasu! Tak, październik, dzięki zmianie czasu, jest dłuższy o godzinę od pozostałych 31-dniowych miesięcy w roku. Z tej okazji postanowiliśmy, że w bieżącym zestawieniu głównym kryterium wyboru użytkownika miesiąca będzie spędzony z nami czas online Emotikon: Szczęśliwy Oczywiście nie jest to jedyne kryterium. Nadal sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników. 

Gotowi na ogłoszenie użytkownika miesiąca? Kto w październiku dowodził na stronach naszej internetowej przestrzeni? Tytuł użytkownika miesiąca Społeczności ING trafia do osoby, która niezależnie jaką miarą mierzymy, zawsze trafia na podium i wnosi bardzo wiele do naszej internetowej przestrzeni. 

W październiku 2017 w Społeczności ING: 

 

"Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje....  @Konto usunięte! Dziękujemy!

 

Nieznacznie ustąpił głównemu zwycięzcy również dobrze nam znany @Konto usunięte- brakło niewiele. Dziękujemy za Twoją aktywność i oby tak dalej i jeszcze więcej! Trzecie wyróżnienie, trafia do @kalisia1988- która żywo dzieliła się w Społeczności swoimi doświadczeniami - mamy nadzieję, że budowa ruszyła do przodu! Emotikon: Mrugający Gorąco pozdrawiamy!

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze