Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Październik '17

Cześć,

czas na październikowe podsumowanie Waszej aktywności w Społeczności ING. To zestawienie jest wyjątkowe, bo i taki jest sam październik! Ze zrozumiałych względów może nie jest najbardziej lubiany przez studentów,  jednak warto nie zapominać, że to jednak ten miesiąc sprezentował nam dodatkową godzinę wolnego czasu! Tak, październik, dzięki zmianie czasu, jest dłuższy o godzinę od pozostałych 31-dniowych miesięcy w roku. Z tej okazji postanowiliśmy, że w bieżącym zestawieniu głównym kryterium wyboru użytkownika miesiąca będzie spędzony z nami czas online Emotikon: Szczęśliwy Oczywiście nie jest to jedyne kryterium. Nadal sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników. 

Gotowi na ogłoszenie użytkownika miesiąca? Kto w październiku dowodził na stronach naszej internetowej przestrzeni? Tytuł użytkownika miesiąca Społeczności ING trafia do osoby, która niezależnie jaką miarą mierzymy, zawsze trafia na podium i wnosi bardzo wiele do naszej internetowej przestrzeni. 

W październiku 2017 w Społeczności ING: 

 

"Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje....  @Konto usunięte! Dziękujemy!

 

Nieznacznie ustąpił głównemu zwycięzcy również dobrze nam znany @Konto usunięte- brakło niewiele. Dziękujemy za Twoją aktywność i oby tak dalej i jeszcze więcej! Trzecie wyróżnienie, trafia do @kalisia1988- która żywo dzieliła się w Społeczności swoimi doświadczeniami - mamy nadzieję, że budowa ruszyła do przodu! Emotikon: Mrugający Gorąco pozdrawiamy!

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎20-11-2017 20:54

Gratuluje chłopaki!

 

@mcumberpl
Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎21-11-2017 09:37

Dziękuje i gratuluje pozostałym wyróżnionym. Emotikon: Szczęśliwy

Nie wiem czy Bank zorganizuje jeszcze kiedyś spotkanie użytkowników, bo poznać i porozmawiać z @Konto usunięte byłoby z pewnością ciekawie. Dużo pożytecznych, ciekawych wpisów.

Pozdrawiam!

Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎21-11-2017 11:55 | Edytowano: ‎21-11-2017 11:57

Mogłoby być ciekawie.

Bankowość od lat uważam za swoją pasje, a jako użytkownik, klient w pl,nl,de mam zawsze dużo do powiedzeniaEmotikon: Szczęśliwy 

 

 

Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎21-11-2017 11:56

Zatem możemy zwrócić się do szanownych moderatorów zapytaniem o plany na przyszłość? Emotikon: Mrugający

Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎21-11-2017 12:09

Podpisuje się pod wnioskiem na meet w okresie wakacyjnym. 

Użytkownik nie istnieje
Doradca z ambicjami
‎22-11-2017 14:43

Serdecznie gratuluję. Tak budowa ruszyła do przodu, jesteśmy na etapie stropu.

Pozdrawiam

Karolina

kalisia1988
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
16
2
06-10-2017
Menedżer społeczności
‎23-11-2017 12:19

@Konto usunięte rzeczywiście dawno się nie widzieliśmy! Miło słyszeć, że brakuje Wam spotkań Społeczności offline- nam również. W przyszłym roku mamy takowe w planach - będę na pewno informowała Was na bieżąco Emotikon: Szczęśliwy Też nie możemy się doczekać, żeby poznać @Konto usunięte na żywo! @kalisia1988 czy też dołączysz - mam nadzieję, że tak! Emotikon: Szczęśliwy

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
139
117
10-08-2015