Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Lipiec'18

Już jest - długo wyczekiwany finał lipcowego zestawienia Użytkownika Miesiąca Społeczności ING. W tym miesiącu na podsumowanie trzeba było trochę dłużej poczekać, ale wierzę, że mi wybaczycie, bo urlopik się udał Emotikon: Mrugający A jak wasze plany wakacyjne? Już zrealizowane czy jeszcze wszystko przed Wami? Koniecznie podzielcie się w komentarzach. Nie odwlekając jednak najważniejszego - rozkrajamy nasz społecznosciowy torcik Emotikon: Szczęśliwy Lepiej późno niż wcale!

Czas więc na małe podsumowanie.


W lipcu "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje @alucky- jest moc!!! Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z nami chwilę - a trochę ich było. Trzymaj tak dalej!

...drugie miejsce należy do @ErRoR - Eryk zasłużenie czołówka zestawienia należy do Ciebie! 

Trzecie miejsce  trafia do @Prkt - mocny lipcowy debiut w Społeczności ING. Mamy nadzieję, że będziemy rozmawiać dłużej - rozgość się u nas Emotikon: Mrugający

 

 Dzięki, że jesteście!

Joanna

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.