Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Grudzień'17

Cześć!

Pewnie część z Was z pełnią werwy weszła już w nowy 2018 rok. W końcu z nowym rokiem nowym krokiem Emotikon: Mrugający Przełom roku to jednak dobry czas na podsumowania. Szczególnie ostatniego miesiąca 2017 roku na naszej Społeczności. Zanim wejdziemy w nowe, mamy świeżutkie  grudniowe zestawienie.

Kto w grudniu przejął dowodzenie na stronach naszej Społeczności? Otóż palma pierwszeństwa wraca do ... 

 

@Konto usunięte, który zostaje "Użytkownikiem Miesiąca" -  to niekwestionowanie najlepszy zawodnik długodystansowy tej internetowej przestrzeni! Ale czuje już oddech na plecach, bo...

...drugie miejsce na podium zajmuje dobrze już nam znany  @Konto usunięte. A więc  @Konto usunięte - kontynuując wątek spod artykułu o Sylwestrach - jest i kolejna okazja do polewania się szampanem, nie tylko w Zakpanem Emotikon: Mrugający Nie zapomnij tylko wypić syćkich drinków aż do dna Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Trzecie miejsce, a tym samym najlepszy debiut na Społeczności ING należy do  @Solcio - gratulujemy i cieszymy się, że jesteś z nami!

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze