TEDxKatowice : Obejrzyj naszą transmisję i dowiedz się co z tą Ziemią!

Chyba już czas, byśmy naprawdę poważnie porozmawiali o … Ziemi. Tej małej, niebieskiej kulce zawieszonej, jakby od niechcenia, w kosmicznej próżni. Porozmawiajmy, bo ostatnio dużo się zmieniło w naszych wspólnych relacjach i to najwyższy czas, by wyjaśnić sobie kilka spraw. Doskonałą okazją do tego będzie konferencja „Gra w kulkę”, która odbędzie się 24 listopada w ramach TEDxKatowice.

Jakie tematy będą poruszane podczas konferencji?

Głównym tematem listopadowego spotkania będzie nasz dom - planeta Ziemia. Będzie ona wspólnym mianownikiem, łączącym tematykę wykładów każdego z zaproszonych gości. Wszyscy eksperci podejdą jednak do zagadnienia nieco inaczej, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, wykształceniem i wiedzą. Nie zabraknie typowego, kosmicznego spojrzenia na naszą planetę, pojawi się wątek podboju kosmosu przez mieszkańców Śląska, posłuchamy też opowieści o praktycznym podejściu do ochrony Ziemi. To oczywiście tylko przedsmak tego, co zobaczycie w dniu konferencji!

Dlaczego warto obejrzeć naszą konferencję?

Dlatego, że to niepowtarzalna szansa na to, by posłuchać ciekawych, inspirujących ludzi. Nasi prelegenci to między innymi dziennikarze, naukowcy i biznesmeni. Wszyscy zajmują się naszą planetą z bardzo wielu perspektyw. To zresztą jedna z największych zalet konferencji TEDx - w jej programie każdy znajdzie coś dla siebie.   
Wykłady odbędą się w siedzibie ING Banku Śląskiego w sobotę, 24 listopada. Dzięki wideo transmisji na żywo, każdy będzie mógł zobaczyć i posłuchać naszych gości. Wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Streaming będzie prowadzony, za pośrednictwem profilu TEDxKatowice, udostępnimy go także na profilu ING Banku Śląskiego.

Listopadowa edycja imprezy TEDxKatowice ma szczególne znaczenie, bo zaplanowana jest na kilkanaście dni przed Szczytem Klimatycznym ONZ, który odbędzie się w śląskiej stolicy w dniach od 3 do 14 grudnia. To wydarzenie, na które zjadą się przedstawiciele prawie wszystkich państw świata, by rozmawiać o problemach związanych ze zmianami klimatu i ochroną środowiska. Konferencja TEDxKatowice będzie więc ciekawym wstępem przed imprezą ONZ.

Oglądaj live streaming z konferencji TEDxKatowice w siedzibie ING Banku Śląskiego. Wystarczy, że dołączysz do wydarzenia na profilu TEDxKatowice na Facebooku, na którym odbędzie się transmisja. Oprócz tego znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dowiesz się kto wystąpi na najbliższych spotkaniach. Jeśli jesteś ciekaw, jak można zmieniać świat i samego siebie - nie będziesz zawiedziony.

Oglądaj LIVE koniecznie!

Co to TED?

TED to akronim od TechnologyEntertainment and Designczyli „Technologia, Rozrywka i Design”. To nazwa serii konferencji, które organizowane są na całym świecie przez jedną z amerykańskich organizacji non-profit. Ich celem jest popularyzacja „idei wartych rozpowszechniania” oraz stworzenie platformy dla osób, które mają coś wartościowego do przekazania. Serię spotkań prowadzonych na zasadach TED w Katowicach wspiera ING Bank Śląski. Jeśli jesteś ciekaw, jak można zmieniać świat i samego siebie – odwiedź nas w Katowicach lub oglądaj transmisję na żywo. Nie będziesz zawiedziony!

Tedx Katowice