Poradnik fotografii mobilnej

Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie. Dzięki temu możesz dostrzec i w kilka sekund utrwalić wiele ulotnych chwil. Tak działa fotografia mobilna. To nie tylko kolejny trend, to sposób na życie #poswojemu.

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym poradnikiem fotografii mobilnej, w którym znajdziesz m.in.:

 1. Aparat w smartfonie – na co zwrócić uwagę, jakie parametry decydują o jakości zdjęć.
 2. Podstawy kompozycji – jak osiągnąć ciekawy estetyczny kadr; klasyczne zasady kompozycji, barwy i kształty.
 3. Zobacz świat w kwadracie! – jak zrobić dobre instagramowe zdjęcie (kompozycja, perspektywa, symetria i ludzie). Minimalizm i eksperymenty. Na co zwrócić uwagę podczas obróbki zdjęć.
 4. Światło, cień i oświetlenie – przewodnik po technicznych aspektach fotografii dla początkujących.
 5. Food porn – jak zrobić „smaczne” fotografie: co i kiedy fotografować, na co zwrócić uwagę podczas obróbki, a następnie publikacji zdjęć w Internecie.
 6. Instagram dla kibiców sportu – Michał Pol opisuje co i jak dokumentuje podczas sportowych wydarzeń i „sprzedaje” nam kilka praktycznych rad.
 7. Zdjęcia rodzinne i pamiątki z wycieczek – jak uchwycić ulotną chwilę w kadrze, eksperymenty i wskazówki czego unikać.
 8. Fenomen selfie – sprawdzone sposoby na dobre selfie, czyli światło, filtry i uśmiech.
 9. Jak robić zdjęcia lubiane na Instagramie? – co i jak publikować, aby zyskać uznanie obserwujących cię w sieci. Praktyczne porady, jak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
 10. Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć – podpowiedzi, które (bezpłatne) narzędzia umożliwią jak najlepszą obróbkę twoich fotografii.
 11. 5 foto-gadżetów – przydatnych w fotografii mobilnej i zwiększających możliwości fotografowania np. w nocy czy z odległości.

buuton-zafinansowani-pobierz-ebooka-oszczednosci.jpg