Odpowiedz

przelew walutowy,transakcja oczekująca

Witam, wpisałam złą kwotę w przelewie walutowym, na kwotę 2000eur, nie mam takich środków na koncie , czy transakcja zostanie na następny dzień anulowana?

Odpowiedz
0 Lajków
klaudiawoz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 677 wyświetleń)

Re.: przelew walutowy,transakcja oczekująca

@klaudiawoz W przypadku gdy zlecisz przelew w kwocie wyższej niż saldo rachunku dla przelewu walutowego, nie zostanie on zrealizowany. W trakcie realizacji zostanie on odrzucony.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 607 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.

07-02-2026
Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Dzień dobry,

30 stycznia dokonywałem wpłaty we wpłatomacie na kwotę 10 000 zł. Niestety urządzenie zacięło się, nie reagowało na moje klikanie i ostatecznie zatrzymało gotówkę bez wydruku potwierdzenia

...

07-02-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Aktualizacja jest taka, że moje zgłoszenie zostało zamknięte i nie ma go nawet w systemie, problem nadal występuje, mamy 5 lutego, do usłyszenia w czerwcu!

 

05-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy