O Magdalena_Jar

Magdalena_Jar
3 Polubień
0 Rozwiązań
2 Postów
W ING Banku Śląskim Dzień Ziemi obchodzimy na okrągło

100% recyklingu odpadów, 100% energii z odnawialnych źródeł, ślad węglowy zmniejszony o 89% , 17,8 mln litrów zaoszczędzonej wody…  To tylko część eko-wyników, jakie udało nam się osiągnąć w ostatnich latach. Na temat połączenia pomarańczowego z zielonym świat mody może mieć różne opinie. Ale dla nas jest to zestaw obowiązkowy, bo troskę o środowisko mamy po prostu w swoim DNA!

 

Za każdą eko-sta

...

100% recyklingu odpadów, 100% energii z odnawialnych źródeł, ślad węglowy zmniejszony o 89% , 17,8 mln litrów zaoszczędzonej wody… To tylko część eko-wyników, jakie udało nam się osiągnąć w ostatnich latach. Na temat połączenia pomarańczowego z zielonym świat mody może mieć różne opinie. Ale dla nas jest to zestaw obowiązkowy, bo troskę o środowisko mamy po prostu w swoim DNA!

ING dla EKO.jpg

czytaj więcej
0
Magdalena_Jar
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
W ING Banku Śląskim wiemy, że brak wody to nie przelewki

22 marca obchodzimy ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Wody. Przy tej szczególnej okazji warto po raz kolejny przypomnieć, że odpowiedzialność za zasoby wody pitnej na Ziemi spoczywa na nas wszystkich. Lepszy jednak przykład niż wykład, dlatego dziś chcemy pokazać Wam, jak wygląda nasza - ING Banku Śląskiego - codzienna troska o każdą, tak cenną obecnie kroplę. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom i

...

dzień-wody.jpg

22 marca obchodzimy ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Wody. Przy tej szczególnej okazji warto po raz kolejny przypomnieć, że odpowiedzialność za zasoby wody pitnej na Ziemi spoczywa na nas wszystkich. Lepszy jednak przykład niż wykład, dlatego dziś chcemy pokazać Wam, jak wygląda nasza - ING Banku Śląskiego - codzienna troska o każdą, tak cenną obecnie kroplę. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom i promowaniu dobrych nawyków wśród wszystkich pracowników od 2014 roku udało nam się zaoszczędzić aż 17 770 000 litrów wody. Czyli więcej niż mieści się w pięciu olimpijskich basenach!

czytaj więcej
0
Magdalena_Jar
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎15-03-2021 11:28
Data ostatnich odwiedzin ‎22-04-2021 18:56
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 2
Łączna liczba otrzymanych Lajków 3
Posty, które lubię